ADIT – ADVANCED DIPLOMA IN INTERNATIONAL TAXATION Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko
Zverejnené august 2, 2018 / 258
Typ ponuky : Kurzy
Okres/Kraj : Bratislava / Bratislavský kraj
Kategória : Financie, manažment a ekonomika
Cena kurzu : 1 590 € + DPH
Lektor : James Ryan AITI, CTA, ADIT, BA (Hons.) je certifikovaný daňový poradca a je členom Írskych daňových inštitúcii. Je držiteľom profesného diplomu v medzinárodnom zdaňovaní od Chartered Institute of Taxation (UK). Rozvíjal a dodával študijne materialy pre kvalifikáciu ADIT v rámci jeho spolupráce s PwC Dubaj, ktorá zahŕňovala témy princípy medzinárodného zdaňovania a medzinárodného transferového oceňovania. James má rozsiahle skúsenosti s poradenstvom v podnikateľských a finančných oblastiach, s osobnými a firemnými klientmi, vyvinul silné obchodné a poradenské vzťahy v oblasti bankovníctva, práva, dôchodkov a finančníctva. Jeho zázemie v oblasti finančných služieb v kombinácii s daňovou expertízou mu dáva komplexné chápanie výmeny medzi finančným plánovaním a daňami. Tým sa zabezpečuje šikovné a maximálne využitie daňových úľav, ktoré poskytujú našim klientom tie najlepšie výsledky.
Termín začiatku kurzu : 25.9.2018
Trvanie a organizácia kurzu : Polročný študijný program v anglickom jazyku, prebiehajúci formou workshopov, pokrývajúci kľúčové oblasti daní. Celková dľžka kurzu je 6 tréningových dní spolu s uvodným webinárom a zaverečným webinárom. Podpora zo strany školiteľa počas celej doby štúdia. 
Pre koho je kurz určený : Táto kvalifikácia je vhodná pre všetkých profesionálov, ktorí chcú získať väčšiu istotu v problematike medzinárodného zdaňovania a potrebujú chápať viaceré daňové systémy.
Ako sa prihlásiť : Registrácia je možna vyplnením registračného formulára TU.
Akreditovaný vzdelávací program : Áno
Program : Princípy medzinárodného zdaňovania Tento modul sa zaoberá modelovou daňovou zmluvou OECD a je povinný pre všetkých študentov. Dôraz kladie na kľúčové otázky ako sú princípy medzinárodného daňového práva, zamedzenie dvojitého zdanenia, výklad zmluvy, transferové oceňovanie, práca OECD a vyhýbanie sa daňovým povinnostiam v medzinárodnom meradle.
O ponuke :

ADIT je medzinárodne uznávaná kvalifikácia, udeľovaná inštitúciou Chartered Institute of Taxation (CIOT), ktorá stanovuje globálne meradlo v oblasti medzinárodného zdaňovania. Viac o programe najdete TU.

Globálne meradlo a medzinárodné uznanie – držitelia Diplomu sú oprávnení používať titul “ADIT” a môžu požiadať o členstvo v organizácii CIOT a stať sa medzinárodným daňovým poradcom.
Doplnková kvalifikácia – posúva Vaše zodpovedajúce vysokoškolské vzdelanie na vyššiu úroveň.
Zlepšuje Vaše kariérne možnosti, vedomosti a hodnotu vášho tímu.


Diskusia

Podobné ponuky