Ako rozbehnúť vlastný biznis
Zverejnené jún 5, 2018 / 245
Typ ponuky : Online kurzy
Okres/Kraj :
Cena kurzu : 59
Lektor : Jakub Čech Robert Mistrík Lucia Pašková Marian Marek Peter Pukalovič Martin Guttman Juraj Sasko Ladislav Gažo
Termín začiatku kurzu : 1.6.2018
Trvanie a organizácia kurzu : Jedná sa o online kurz, do ktorého je možné sa prihlásiť kedykoľvek. 
Pre koho je kurz určený : – pre tých, ktorí chcú podnikať, ale nevedia ako, majú obavy, potrebujú postrčiť alebo inšpirovať – pre tých, ktorí začali podnikať, ale zatiaľ nedosiahli veľký úspech, potrebujú nové inšpirácie a rady v určitých oblastiach podnikania
Ako sa prihlásiť : Navštív online kurz
Čo sa naučíš : Aké musíš mať predpoklady pre podnikanie a na aké prekážky narazíš – Ako môžeš získať nápad na podnikanie – Ako si môžeš nápad otestovať a zistiť jeho trhový potenciál – Čo má obsahovať biznis plán – Ako si vybrať partnera pre podnikanie – Ako si rozdeliť s partnerom kompetencie a zodpovednosť – Ako vymyslieť názov firmy či produktu – Ako stanoviť vízie, hodnoty firmy a firemnú kultúru – Kde získať prvé financie – Na čo minúť prvé financie – Kedy a ako hľadať investora – Ako získať prvých zákazníkov a udržať si ich – Ako sa odlíšiť od konkurencie – Ako budovať brand a marketing – Kedy a ako prijímať zamestnancov – Ako vyťažiť zo zamestnancov ich potenciál – Ako expandovať na zahraničné trhy – Čo znamená úspech a neúspech v podnikaní
O ponuke :
Osem zakladateľov a CEO úspešných slovenských firiem ťa prevedie celým procesom budovania biznisu od nápadu a jeho validácie, cez financovanie, prijímanie zamestnancov, budovanie brandu až po to, ako docieliť, že podnikanie bude dlhodobo udržateľné.
Podnikatelia v kurze majú skúsenosti a know-how z rôznych oblastí – výroby a predaja produktov, ponuky služieb, ale aj vývoja zložitých technológií alebo IT riešení na mieru. Ročný obrat ich firiem dosahuje desiatky miliónov eur. Niektorí podnikajú len na Slovensku, niektorí globálne a ďalším sa podarilo preniknúť na okolité trhy.
V kurze nenájdeš odpovede na praktické otázky typu, či si máš založiť radšej živnosť alebo s.r.o. Skôr tu nájdeš odpovede na principiálne otázky spojené s podnikaním. Nájdeš tu inšpirácie, rokmi overené postupy a odporúčania, na ktorých môžeš postaviť základy svojej budúcej úspešnej firmy.

Diskusia

Podobné ponuky