CHRM – Certifikát v HR manažmente Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko
Zverejnené august 1, 2018 / 346
Typ ponuky : Kurzy
Okres/Kraj : Bratislava / Bratislavský kraj
Kategória : Ľudské zdroje a personalistika
Cena kurzu : 2 750 € + DPH; poplatok za skúšku: 245 EUR + DPH. Cena pri registrácii do 18. decembra 2019 so 7% zľavou. Cena nezahŕňa registračný/ročný poplatok CIPD 245 EUR + DPH.
Lektor : Vanda Šinkova - Vanda je členkou medzinárodnej profesijnej organizácie CIPD. Ako certifikovaný školiteľ zastrešuje a tiež školí študijné programy CIPD v krajinách strednej a východnej Európy. Vanda je zároveň lídrom CIPD Centre of Excellence pre tento región. Predtým bola viac ako 15 rokov zodpovedná za kompletnú agendu riadenia ľudských zdrojov v PwC na Slovensku, kde sa venovala organizačnému rozvoju a rozvoju talentov, strategickému HR manažmentu, talentmanažmentu, odmeňovaniu. Počas práce v PwC spolupracovala a spolupracuje aj na rôznych poradenských projektoch v oblasti riadenia a rozvoja zamestnancov.
Termín začiatku kurzu : 04.02.2019
Trvanie a organizácia kurzu : 1-ročný študijný program certifikovaný CIPD a vyučovaný lektormi Akadémie PwC. 10 školiacich dní v anglickom jazyku, úvodný webinár, prístup do online platformy VLE (virtual learning environment) a vypracovanie projektu. Skúšky formou vypracovania eseje/prípadovej štúdie/reportu v dĺžke 3 000 slov, predloženej cez VLE na ohodnotenie po absolvovaní každého modulu.Štúdium riadené samotným študujúcim (odporúčaný zoznam študijnej literatúry - knihy, články a výskumy; investovaný čas je približne rovnaký počet hodín ako školenie v učebni). Štúdium ukončené certifikátom CIPD.
Pre koho je kurz určený : Certificate in Human Resources Management (CHRM) je vhodný pre tých, ktorí už pracujú na manažérskej pozícii v oblasti HR, vedú tím ľudí alebo samostatné projekty.
Ako sa prihlásiť : Registrácia je možná vyplnením registračného formulára TU.
Výstup po absolvovaní kurzu : CIPD certifikát
Akreditovaný vzdelávací program : Áno
Program :
  • Strategický HR profesionál
  • Používanie informácií v HR
  • Strategický HR manažment a koordinácia HR činností
  • Manažment odmeňovania
  • Získavanie a rozvoj talentov
  • Koučing a Mentoring
O ponuke :

PwC Akadémia je akreditovaným poskytovateľom CIPD (Chartered Institute of Personnel and Development) kvalifikácií a získala status Centre of Excellence pre Akadémie v CEE regióne. Organizuje, koordinuje a riadi CIPD kvalifikácie v 13-tich krajinách Európy. Viac podrobnosti o programe najdete TU.


Diskusia

Podobné ponuky