Kurz fotografovania s oceňovanými fotografmi
Zverejnené september 10, 2018 / 166
Typ ponuky : Online kurzy
Okres/Kraj :
Cena kurzu : 25
Lektor : Matúš Zajac Andrej Lojan Michal Svítok
Termín začiatku kurzu : prihlásiť sa dá kedykoľvek
Trvanie a organizácia kurzu : Jedná sa o online kurz, do ktorého sa dá prihlásiť kedykoľvek
Pre koho je kurz určený : Kurz je určený mierne pokročilým a pokročilým fotografom
Ako sa prihlásiť : Kliknite na tento odkaz: kurz fotografovania
Čo sa naučíš : Inšpirácia pri výbere správnej techniky Ako si stanoviť tému fotografovania Ako si vybrať lokáciu a objekt Ako správne pracovať s objektom Ako využívať prirodzené a umelé svetlo Ako vložiť do fotografie príbeh Ako vložiť do fotografie emóciu Rôzne kompozičné tipy Ďalšie rady
O ponuke :

Tento kurz fotografovania ťa naučí, ako rozmýšľať o fotografii inak. Ako zachytiť príbeh, ako vložiť do fotografie emóciu, ako pracovať s prirodzeným či umelým svetlom či ako pracovať s objektom fotografie a zvoliť si správnu lokáciu na fotenie. To všetko sú veci, ktoré posunú tvoje fotografie na úplne nový level.

A učiť ťa to budú traja úspešní a oceňovaní fotografi. Venujú sa najmä dokumentárnej a reportážnej fotografii. Majú za sebou mnohé úspechy, vlastné výstavy, ocenenia a ich fotografie nájdeš aj na titulkách celoštátnych denníkov a týždenníkov. V kurze na svojich vlastných fotografiách vysvetľujú rôzne postupy a techniky, ktoré pri fotení využívajú. Prenikneš hlbšie do ich tvorby a do ich myšlienkových procesov pri fotografovaní.


Diskusia

Podobné ponuky