Kurzy manažérskych zručností Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko
Zverejnené august 9, 2018 / 255
Typ ponuky : Kurzy
Okres/Kraj : Bratislava / Bratislavský kraj
Kategória : Osobný rozvoj
Cena kurzu : Cena bude určená na základe obsahu a typu školenia - po diskusii s klientom
Termín začiatku kurzu : Podľa požiadaviek klienta - kedykoľvek
Trvanie a organizácia kurzu : Každý program trvá 4-8 týždňov a pozostáva z viacerých častí. Prvá časť zahŕňa individuálne aktivity, pričom si účastníci sami určia, kedy sa učeniu budú venovať, a preto môžu program ľahko skombinovať so svojou prácou. Druhá časť je workshop, teda nácvik v modelových situáciách.  Posledná časť programu poskytuje priestor na to, aby účastníci cielene a vedome uplatňovali naučené v ich reálnom prostredí, my ich v tom budeme podporovať a stimulovať.
Pre koho je kurz určený : Našou ambíciou je stimulovať lepšie pracovné výsledky účastníkov programov prostredníctvom kombinovania učenia sa a práce. Programy sú určené všetkým zamestnancov od top manažérov, cez líniových manažérov až po pracovníkov na operatívnej úrovni.
Ako sa prihlásiť : Radi sa osobne stretneme a vypracujeme ponuku priamo pre vaše potreby. Kontaktujte nás na radoslav.blahuta@pwc.com
Výstup po absolvovaní kurzu : Certifikát
Akreditovaný vzdelávací program : Nie
Program : Do programu vyberáme témy, ktoré sú pre zamestnancov a pre biznis skutočne relevantné a napomôžu zlepšovať efektívnosť a výsledky jednotlivcov a tým aj celých tímov a firiem. Výhodou je, že náklady na túto formu vzdelávania máte plne pod kontrolou, vy sa rozhodujete, koľko ľudí do jednotlivých programov nominujete, nie však viac ako 15. Vy najlepšie poznáte vaše potreby. Radi sa s vami o nich porozprávame a navrhneme riešenie presne podľa vašich predstáv.
O ponuke :

Prečo sú manažérske zručnosti dôležité?

Zo 17. ročníka prieskumu Annual Global CEO Survey vyplynulo, že:

  • 63% generálnych riaditeľov je znepokojených dostupnosťou kľúčových zručností
  • pre 64% generálnych riaditeľov je vytvorenie kvalifikovanej pracovnej sily prioritou na nasledujúce obdobie
  • 93% riaditeľov pripúšťa potrebu, alebo mení svoje stratégie týkajúce sa získavania a udržania talentov

Diskusia

Podobné ponuky