Leadership 2.0 Štúrova 13, 811 02 Bratislava, Slovensko
Zverejnené január 20, 2017 / 406
Typ ponuky : Kurzy
Okres/Kraj : Bratislava / Bratislavský kraj
Kategória : Osobný rozvoj
Cena kurzu : 140 EUR
Termín začiatku kurzu : Presný termín kurzu nájdete na http://www.pdcs.sk/sk/kurzy-pdcs.html
Trvanie a organizácia kurzu : Kurz je 2-dňový a koná sa v PDCS priestoroch. 
Výstup po absolvovaní kurzu : Certifikát
Akreditovaný vzdelávací program : Nie
O ponuke :
Môže byť aj hĺbavý introvert s nevýrazným hlasom dobrým lídrom? Vyjasníme si, ako sa posledné roky mení predstava o ideálnom lídrovi - čo je tranzičné a transformačné vedenie „followership“, transakčné a transformačné vedenie, v čom spočíva facilitatívny a situačný leadership? Čo funguje vo vedení ľudí z generácie X, generácie Y a generácie Z? Opíšeme dobré príklady efektívnej stratégie vo vedení ľudí.
  • Ukážeme si a precvičíme techniky motivovania (motivácie typu 1.0, 2.0 a 3.0),nástroje na efektívne plánovanie a participatívne postupy pre rozvoj spoluzodpovednosti vedených. A pomocou mini-testu odhalíme vlastný líderský štýl. Prvý deň kurzu je venovaný viac porozumeniu efektívneho leadershipu (v porovnaní s tradičnými postupmi), prostredníctvom ukážok videí a príkladov z vlastnej praxe sa budeme venovať tomu, čím sme motivovaní k vedeniu a nasledovaniu.
  • Druhý deň sa program zameriava na praktické cvičenia, ako aj na organizáciu: ako je štýl vedenia ovplyvňovaný typom organizácie (firmy) a organizačnou kultúrou, ktorá vytvára viac či menej stimulujúce prostredie...
Účastníci kurzu získajú certifikát, manuál k téme Leadership 2.0 , ako aj písomné materiály k cvičeniam a zoznam odporúčanej literatúry. Kurz vedie odborník s vlastnou líderskou skúsenosťou (za posledných 30 rokov) - Dušan Ondrušek.

Diskusia

Podobné ponuky