Online marketing Námestie baníkov 32, Rožňava, Slovensko
Zverejnené máj 7, 2019 / 22
Okres/Kraj : Rožňava / Košický kraj
Kategória : Obchod, marketing a média
Ako sa prihlásiť : Účasť na seminára je bezplatná. Počet miest je však obmedzený. Pre účasť na seminári je potrebná registrácia. Link registrácie: https://bit.ly/2IDRghT
Pre koho je podujatie určené : Každého, koho zaujíma oblasť online marketingu. 
Termín a čas : 23.5.2019, 9.00 - 11.30
Program : Agentúra EDUCON v spolupráci s Mestom Rožňavaagentúrou My Targo pre Vás pripravila bezplatný seminár s názvom Online marketing“. Seminár je určený všetkým, ktorí majú záujem prezentovať svoje produkty, služby či podnikanie a potrebujú poradiť, ako sa posunúť prostredníctvom online marketingu a sociálnych sietí. Radi ale privítame všetkých, ktorých daná téma zaujme a chceli by sa o nej dozvedieť viac. Obsah seminára a témy budú atraktívne. Pôjde o prípadové štúdie (case studies), ktoré budú praktickými ukážkami dobrých príkladov z praxe. Počas seminára budete môcť klásť otázky prostredníctvom aplikácie sli.do. Záštitu nad seminárom prevzal primátor Mesta Rožňava, pán Michal Domik.
Partneri : MY TARGO, Mesto Rožňava, Mestské televízne štúdio RVTV Rožňava, TIK Rožňava Turisticko-informačná kancelária
Spíkri : Spíkrami seminára budú Robert a Táňa. Experti na online marketing.
O ponuke :
BEZPLATNÝ SEMINÁR o potrebe budovania online riešení. Povedomia o značke, produkte a službe. O tom, ako môžu online marketing a sociálne siete pomôcť pri rozvoji regiónu a ako sa pozerať na myslenie zákazníka.

Seminár je určený pre firmy, organizácie i ľudí s nápadmi.

Diskusia

Podobné ponuky