Prezentačné zručnosti
Zverejnené december 14, 2018 / 150
Typ ponuky : Online kurzy
Okres/Kraj :
Cena kurzu : 25
Lektor : Andrej Mažáry
Termín začiatku kurzu : kedykoľvek
Trvanie a organizácia kurzu : Kurz môžeš navštíviť kliknutí na tento odkaz: Prezentačné zručnosti - kurz
Pre koho je kurz určený : Kurz je určený aj pre teba, ak ti robí problém vystupovanie pred publikom bez ohľadu na vek alebo profesiu. Je možné, že potrebuješ robiť prezentácie v práci alebo škole či odprezentovať svoje myšlienky na tímovej porade, ale nevieš prekonať počiatočný stres. Kurz je aj pre tých, ktorí sa chcú v prezentačných zručnostiach zlepšiť.
Ako sa prihlásiť : Prihásiť sa môžeš na stránke kurzu Prezentačné zručnosti
Čo sa naučíš :
Ako pracovať s hlasom počas rečnenia Ako udržiavať očný kontakt s publikom Aké gestá používať Ako sa pohybovať po pódiu Ako sa pripraviť na prezentáciu Aká má byť štruktúra prejavu Ako získať pozornosť tvojho publika Ako prekonať stres z vystupovania Akú silu má príbeh v rečnení Ďalšie tipy na vystupovanie pred publikom
O ponuke :

Prezentačné zručnosti alebo rečnenie pred ľuďmi je zručnosť, ktorú väčšina z nás aspoň občas v živote využíva. A mnohí sa s ňou nevedia dobre popasovať. Tréma, stres či introvertnosť by však nemali byť prekážkou. Prezentovanie je zručnosť ako akákoľvek iná, čo znamená, že si ju vieme osvojiť a vieme sa v nej tréningom zdokonaľovať. Kurz Prezentačné zručnosti ti dá základný návod, ako zlepšiť tvoje vystupovanie pred ľuďmi.

Kurz pripravil Andrej Mažáry – líder Slovenských Toastmasters a stredoeurópsky šampión v rečníckych improvizáciách. Toastmasters je globálna organizácia, ktorá sa venuje rečníctvu. Ich kluby sa nachádzajú po celom svete. Andrej je jeden z najlepších rečníkov a trénerov rečníctva na Slovensku. Nie každý si trúfne navštíviť takýto rečnícky klub, ale prezentovanie sa dá trénovať aj doma pred zrkadlom alebo v okruhu tvojich najbližších. Tento kurz ti ponúka základné princípy a rady, ako s rečnením začať. Po jeho absolvovaní a troche tréningu dokážeš značne zlepšiť svoje prezentačné zručnosti.


Diskusia

Podobné ponuky