Prípravný kurz IELTS Košice Moyzesova 24, Košice, Slovensko
Zverejnené august 14, 2017 / 432
Typ ponuky : Kurzy
Okres/Kraj : Košice / Košický kraj
Kategória : Cudzie jazyky
Cena kurzu : 240
Termín začiatku kurzu : 25.9.2017
Trvanie a organizácia kurzu : http://jazykova-skola.sk/ielts-kosice/
Pre koho je kurz určený : http://jazykova-skola.sk/ielts-kosice/
Ako sa prihlásiť : http://jazykova-skola.sk/ielts-kosice/
Výstup po absolvovaní kurzu : Certifikát o absolvovaní kurzu
Akreditovaný vzdelávací program : Áno
Program :
  • Kurz je vytvorený ako 40 hodinový  prípravný kurz pre úrovne B1 a B2 a C1. Po absolvovaní ponúkame jednodňovú prípravu na test.
  • Kurz bol vytvorený špecificky pre potreby slovenského študenta a dnes má za sebou desiatky úspešných absolventov a držiteľov jazykových certifikácií IELTS (International English Language Testing System) IELTS KOšice
  • Na kurze vyučujeme pomocou vlastných, samostatne nepredajných, materiálov IELTS Handbook, ktoré sme vytvárali a testovali po dobu 4 rokov. Aj vďaka nim sa náš prípravný kurz IELTS (Košice) stal jedným z najúspešnejších kurzov.
  • Lektori, ktorí pripravujú na IELTS prešli komplexným profesionálnym vzdelávaním v spolupráci s British Council, sami sa podieľajú na organizácii skúšok v Košiciach, vytvárajú testovacie materiály alebo sú sami držiteľmi tohto certifikátu
  • Po absolvovaní ste pripravení na skúšku IELTS (Košice) alebo Prípravu na test.
O ponuke :
Kurzy “Príprava na IELTS”  (IELTS Košice) v Košiciach  sú komplexnou prípravou na medzinárodnú jazykovú certifikáciu (International English Language Testing System), ktorá je dnes jednou z prerekvizít pre pracovné a študijné víza  v mnohých anglicky hovoriacich krajinách, ako aj nahrádza jazykové testovania pre prijatie na vysokú školu v zahraničí. Preto je IELTS rozdelený na IELTS Academic a IELTS General TrainingPatríme medzi 3 registračné centrá sme oficiálnym partnerom pre IELTS na východnom Slovensku.

Diskusia

Podobné ponuky