Šach
Zverejnené február 22, 2019 / 88
Typ ponuky : Online kurzy
Okres/Kraj :
Cena kurzu : 25
Lektor : Ján Markoš - šachový veľmajster
Termín začiatku kurzu : kedykoľvek
Trvanie a organizácia kurzu : Jedná sa o online kurz, do ktorého je možné sa prihlásiť kedykoľvek. 
Pre koho je kurz určený : Kurz šachu je určený mierne a stredne pokročilým šachistom. Či už hrávaš šach online, alebo proti priateľom a rodine, tento online kurz zlepší tvoju hru a zvýši radosť z nej.
Ako sa prihlásiť : Tu je link na šachový kurz.
Čo sa naučíš : - Od čoho závisí kvalitné postavenie figúry – Aký je správny postup zapojenia figúr do hry – Ako vyhľadať a zaútočiť na slabinu súpera – Ktoré figúry sú citlivé na centrum a ktoré nie – Ako získať prevahu nad súperom – Aký je rozdiel medzi stratégiou a taktikou – Čím sa líši absolútna väzba od tej relatívnej – Vidličky a iné typy dvojitých úderov – Ako využívať odťažný šach, dvojitý šach, zavlečenie a odvlečenie – Aké sú silné a slabé stránky jednotlivých figúr
O ponuke :
Šach je disciplína, v ktorej môžete zažiť čistú radosť z premýšľania,“ hovorí šachový veľmajster Ján Markoš, ktorý je lektorom tohto kurzu. A takúto radosť z rozmýšľania zažiješ aj v tomto šachovom kurze. Ján Markoš ťa svojím pokojným rozprávaním zavedie do tajov hry, ktorej hlavnou esenciou je práve rozmýšľanie. Objavíš strategické a taktické postupy, o ktorých si možno doteraz nevedel. Pochopíš skutočnú silu jednotlivých figúr. Ako demonštrácia týchto postupov ti poslúžia svetovo známe šachové partie veľmajstrov ako aj partie samotného lektora. Tvoja hra sa vďaka tomuto kurzu dostane na vyššiu úroveň a ty si budeš môcť naplno vychutnať jej čaro. Zistíš, ako hrať šach ako skutočný šachový veľmajster.

Diskusia

Podobné ponuky