• Vyucba-anglictiny online
 • Výučba angličtiny - Strácate sebavedomie, pretože neovládate cudzí jazyk ako Vaše okolie? Ste večný začiatočník a už Vás nebaví docházať na jazykové kurzy? Práve pre Vás je určená táto nová, efektívna metóda výučby angličtiny.
  STE PÁNOM SVOJHO ČASU
  Vy sami si určujete kedy, kde, jako často a jako dlho sa budete učit. Vďaka pripojeniu na internet Vám budú Vaše lekcie a cvičenia k dispozíci 24 hodín denne, 365 dní v roku. Nie ste obmedzený skupinovým tempom, ktoré býva zvyčajne pre jednotlivcov príliš rýchle alebo neopak príliš pomalé. Záleží iba na Vás, jako rýchlo budete postupovať a jako často a kedy sa budete k preberanému učivu vracať.
  NEMUSÍTE ZAČÍNAŤ OD NULY
  Pomocou nášho zaraďovacieho testu si môžete určiť, od ktorej lekcie sa začnete učit a nemusíte platiť za to, čo už viete.
  NECHCE SA VÁM NIKAM CHODIŤ?
  Pri tejto forme štúdia záleží skutočne iba na Vás, kde sa budete učit, či, využijete hluché pauzy v pracovnej době, alebo v kľude domova, alebo kdekoľvek, kde máte prístup na internet. Nezáleží, či máte oblečené šaty alebo tepláky, či při výučbe ležíte, fajčíte alebo inak relaxujete, Vaša pohoda zvyšuje štúdijný efekt.
 • info@ucmesa.sk
 • http://vyucba-anglictiny.sk
 • Videosoft, Jalodvorská 40, 142 00 Praha 4